• -64,00 zł
  • Pakiet

Zestaw – specjalistyczna torba na bańki, 40 szklanych baniek lekarskich, dwie zapalarki gazowe oraz krem do natłuszczenia skóry przed zabiegiem. Dodatkowo, do każdego zestawu dla profesjonalisty dodajemy książkę „Bańki Lekarskie – poradnik Doktora Narcyza”.

Torba zawiera zatem w swoim składzie:

  • bańki lekarskie tradycyjne, szklane – 40 szt.
  • zapalarka gazowa – 2 szt
  • krem do natłuszczenia skóry przed zabiegiem
  • książka „Bańki Lekarskie – poradnik Doktora Narcyza”

 W XXI wieku osiągnięcia medycyny w zakresie diagnostyki i leczenia są niepodważalne. Niemal każdego dnia docierają do nas nowe informacje – propozycje skutecznego rozpoznawania i leczenia dotychczas nieuleczalnych chorób. Skuteczność kliniczna jest poza wątpliwościami.

Fakt rozwoju medycyny nie powoduje jednak zmniejszenia naszych codziennych i sezonowych problemów zdrowotnych, a nawet zdarza się, że niewłaściwie prowadzone leczenie w sposób istotnie negatywny wpływa na nasz organizm.

Przeziębienie, grypa, infekcja wirusowa to często synonimy sezonowo nasilających się problemów zdrowotnych wynikających ze szkodliwego działania na nasz organizm wirusów chorobotwórczych. W walce z tym czynnikiem zakaźnym często i wciąż pozostajemy osamotnieni, i mało skuteczni. Lekarz podstawowej opieki medycznej, a nawet szpital, nie mają nam nic do zaoferowania poza sposobami, które możemy sami sobie zaaplikować.

Opracowany i opublikowany w 2009r. Narodowy Program Ochrony Antybiotyków, jak również liczne rekomendacje krajowe i międzynarodowe przez pierwszy okres infekcji (3,5,7 a nawet 10 pierwszych dni od pojawienia  się pierwszych objawów przeziębienia – zależnie od źródła) dają nam bardziej odpowiedź czego nie powinniśmy stosować w terapii, nie odpowiadając nam jak postępować, aby skutecznie i szybko leczyć, nie narażając się na niebezpieczne dla zdrowia powikłania.

Instytut Zdrowego Leczenia, Fundacja Leczyć Zdrowo oraz Dr Narcyz, prezentują Państwu opracowaną i sprawdzoną w wieloletniej praktyce metodę leczenia chorób infekcyjnych oraz regeneracji układu odpornościowego, szczególnie w przypadku infekcji o etiologii wirusowej.

D8CD-702C8Z
5 Przedmioty

2 innych produktów w tej samej kategorii:

chat Komentarze (0)