Bańki lekarskie zestaw lekarski

Akcesoria
360
PLN
Bańki lekarskie zestaw lekarski
Bańki lekarskie zestaw lekarski
out_of_stock
Dostępność:
brak towaru
Cena: 360,00 zł
Cena netto: 292,68 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 9)
Kod produktu:

D8CD-702C8

Producent:
-

Instytut Zdrowego Leczenia oraz Dr Narcyz, odpowiadając na zapotrzebowanie wielu lekarzy i przychodni lekarskich przygotowali dla Państwa w pełni wyposażony, wygodny i estetyczny zestaw do komercyjnego i zawodowego wykorzystania. Torba lekarska z zestawem baniek lekarskich Dr Narcyz zawiera w swoim składzie:

  • bańki lekarskie tradycyjne, szklane – 40 szt.
  • zapalarka gazowa – 2 szt

 

W XXI wieku osiągnięcia medycyny w zakresie diagnostyki i leczenia są niepodważalne. Niemal każdego dnia docierają do nas nowe informacje – propozycje skutecznego rozpoznawania i leczenia dotychczas nieuleczalnych chorób. Skuteczność kliniczna jest poza wątpliwościami.

Fakt rozwoju medycyny nie powoduje jednak zmniejszenia naszych codziennych i sezonowych problemów zdrowotnych, a nawet zdarza się, że niewłaściwie prowadzone leczenie w sposób istotnie negatywny wpływa na nasz organizm.

Przeziębienie, grypa, infekcja wirusowa to często synonimy sezonowo nasilających się problemów zdrowotnych wynikających ze szkodliwego działania na nasz organizm wirusów chorobotwórczych. W walce z tym czynnikiem zakaźnym często i wciąż pozostajemy osamotnieni, i mało skuteczni. Lekarz podstawowej opieki medycznej, a nawet szpital, nie mają nam nic do zaoferowania poza sposobami, które możemy sami sobie zaaplikować.

Opracowany i opublikowany w 2009r. Narodowy Program Ochrony Antybiotyków, jak również liczne rekomendacje krajowe i międzynarodowe przez pierwszy okres infekcji (3,5,7 a nawet 10 pierwszych dni od pojawienia  się pierwszych objawów przeziębienia – zależnie od źródła) dają nam bardziej odpowiedź czego nie powinniśmy stosować w terapii, nie odpowiadając nam jak postępować, aby skutecznie i szybko leczyć, nie narażając się na niebezpieczne dla zdrowia powikłania.

Instytut Zdrowego Leczenia, Fundacja Leczyć Zdrowo oraz Dr Narcyz, prezentują Państwu opracowaną i sprawdzoną w wieloletniej praktyce metodę leczenia chorób infekcyjnych oraz regeneracji układu odpornościowego, szczególnie w przypadku infekcji o etiologii wirusowej.

Produkty powiązane

Podręcznik o bańkach Podręcznik o bańkach
Cena: 30,00 zł

Bańki lekarskie Bańki lekarskie

Nowoczesna i przełomowa immunoterapia z zastosowaniem baniek tradycyjnych

Cena: 50,00 zł

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu

DOKTOR NARCYZ Narcyz Sadłoń 34-511 Kościelisko, ul Kiry 12. Nr konta 65 1020 2313 0000 3902 0556 5595  


Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl